Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
7. Hepatoloji Okulu, 3 – 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecektir. 

Kongrenin Dili
Kongrenin resmi dili Türkçedir.

Kayıt Ücretleri
Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve kongre sırasında yapılabilecektir.

Otel Rezervasyonları
Otel rezervasyonları kongre öncesinde 2 Mayıs 2018 tarihine kadar alınacaktır. Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir. Talep edilen otellerde doluluk olması durumunda ödemesi tamamlanmamış talepler ek otellere kaydırılacaktır. Otel doluluklarını sitemizin konaklama bölümünden takip edebilirsiniz.

İptal ve İade Koşulları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Kayıt ve Danışma Masası
Kayıt ve danışma masası Kongre otelinde 3 Mayıs 2018 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredi Puanı (TTB-STE)
Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanız veya dernekten temin edeceğiniz TTB kartınız ile online olarak işlemeniz gerekmektedir. TC kimlik numarası bildirilmediği durumda kredilendirmeniz gerçekleşmeyecektir.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır. Detaylı bilgiler için hepatolojiokulu2018@globalturizm.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri kongre bitiminde Kongre otelinde bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre sırasında sertifikasını alamayan katılımcıların sertifikaları hepatolojiokulu2018@globalturizm.com.tr adresine yazılı başvuruları ile PDF formatında kongre sonrasında da gönderilebilecektir. Kongre sonrasında basılı sertifika gönderimi olmayacaktır.

Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği Web Sitesi
Derneğimizin web sayfasına www.tasl.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2018 7. Hepatoloji Okulu. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale